O nás

Gentlezone

Magazín pro gentlemany. Heslo razící hlavní myšlenku celého projektu. Přinášíme obsah atraktivní pro muže s potenciálem. Pro muže, kteří se zajímají o okolní dění, trendy a dosažení úspěchu; jak se ženami, tak v kariéře. Protože podprůměrných časáků pro chlapy už bylo dost.

 


1Kristýna Žákovčíková

zakladatel, šéfredaktor, pogonophile

V osmi jsem začala psát první knížku. Slavná spisovatelka se ze mě nestala, tak jsem s tím ve třinácti sekla a propadla copywritingu. Mým snem se stalo psaní pro prestižní pánský magazín. S muži jsem koneckonců sdílela více zájmů, než se ženami. Jenže pro splnění svého snu, jsem onen gentlemanský magazín musela nejdřív založit.

instamin fbmin  kristyna@gentlezone.cz

 

dannyDaniel Rousek
redaktor, vousáč 

Neptejte se mě jestli jsem hipster, prosím. To, že muž nosí vousy je jen důkaz toho, že je skutečně mužem – nejde o posedlost módním trendem. Každopádně i o módu se zajímám a zastávám názor, že elegantní gentlemanský styl je to, co v naších ulicích chybí. V rubrice Vousy najdeš mé osobní tipy na úpravu a péči.

instamin fbmin  danny@gentlezone.cz

 

12079844_10203815163138658_2997794100160946338_oŽaneta Moudrá
redaktor, správce webu

V on-line světě jsem jako ryba ve vodě. Mou vášní je tvorba nových webových projektů – jako je tento, jejich propagace a psaní na témata, která mě oslovují. Protože nejen prací je člověk živ, vrhla jsem se na studium zdravé výživy a suplementace. Logickým doplňkem se stal bodybuilding a fitness.

instamin twittermin fbmin   zaneta@gentlezone.cz